Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Várhatok akkor is szebb hajat...

Várhatok akkor is szebb hajat ha csak masszírozom zuhanyzásnál és langyosabb-hidegebb vízzel mosom meg?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam hogy ezek beindítják a hajhagymákat. Tapasztalt vki olyat h ettől gyorsabban nőtt vagy erősebb lett? És kb meddig masszírozzam? És belemasszírozzam a sampont? vagy csak simán a fejbőröm? Hogyan kell?
2010. júl. 12. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már próbáltam a hideg vizet is és a masszázst is. Nekem bejött. Igaz nem lett fényesebb meg mittudom én, habár a töredezés megszűnt nálam és gyorsabban is nől. De szntem prbáld ki alevendulavirágot... Én azt használok minden hajmosás után. Csak 1 l vizzel leforrázom, 1 órát állni hagyom, leszűröm és azzal jól bemaszírzom a hajat. Többet ér...hidd el. Meg még sok ilyen "receptem van, de eddig ezeket próbáltam ki. Remélem segítettem. :P :P

2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!