Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek frufruja van,...

Ha valakinek frufruja van, arcmosásnál elég két csattal elcsatolni, vagy érdemesebb hajpántot feltenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 22:33
 1/7 anonim válasza:
52%
masniiit nekii
2019. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát attól függ, hogy a csat megtartja-e a hajszálakat. De szerintem a hajpánt az jobb, egyszerűbb megoldás.
2019. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ne mar, ilyet minek kiirni?

Felcsatolod, ha nem valik be, akkor meg hajpantot teszel a hajadba...

Raadasul diplomam sincs, ugy valaszoltam meg a kerdesed. Eleg hozza tukor, 2 csat, feltuzod, ha nem jo, nem fogja meg, akkor pedig beleteszed a hajpantot. Nehez lett volna erre rajonni?

2019. aug. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elcsatolni. Picit vizes lesz de hamar megszárad.
2019. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs frufrum, pont azért kérdeztem.
2019. aug. 16. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
En csak arrebbseprem a frufrumat, ha vizes is lesz megszarad magatol.
2019. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fejpánt is és a csatt is jó egyaránt RÖVID időre. Bár én arcmosáshoz nem használtam semelyiket, csak, ha pakolást tettem fel. Akkor csattal.


Nekem bumszli nagy csattok kellettek, ha hosszabb távon volt hátratűzve a frufrum, mert sima csattoknál vagy fejpántnál 1-2 órán belül ki is hullott a frufrum. A fülem mögül is kijött.


Tíz éves koromban növesztettem a frufrum, de a fenti indokok miatt levágattam.


Aztán mégis sikerült megnöveszteni.


Aztán 21-27 éves koromig volt frufrum. 27 évesen sokáig lusta voltam levágni, aztán azt vettem észre, hogy teljesen hosszú, felesleges levágatnom, ha már megnőtt. Jobban is nézek ki szerintem nélküle.

2019. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!