Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt aki hirtelen felindulásbó...

Volt aki hirtelen felindulásból vágatta le a haját nagyon rövidre? Megbántad utána, vagy azóta is rövid?

Figyelt kérdés

#Hajvágás-rövidhaj
2019. aug. 19. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen törik a hajam. Úgy lett megbeszélve a fodrásznál hogy egy picit vágunk csak a végéből. Ahogy vágta tört tovább mondtam neki hogy fogja meg és vágja le rövidre. Nem tetszett mert így is mindig nagyon fiatalnak néztek 20 voltam sose vettek felnőtt számba így meg kB 15nek se nézték, de már ráfért a sok festés után hogy le legyen vágva.
2019. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tavaly fenék alá érő hajból lett 3 millis nekem, teljes változást akartam :) azóta is ilyen rövid, imádom :) 25/L
2019. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer hirtelen felindulásból levágattam a derékig érő hajam vállig érőre. Utána napokig sírtam úgy megbántam. Azóta már szerencsére szépen nő vissza.
2022. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!