Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami jól bevált házi...

Van valami jól bevált házi praktikátok, otthoni hajvilágositásra?

Figyelt kérdés
szeretném ha világosabb színe lenne,de jelenleg elég sötét színe van festeni felesleges lenne,úgy sem fogná be, szívatni nem szeretném

2019. aug. 21. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Koktélozásnak nézz utána akkor. De utána valami világosabb színnel úgyis rá kell festeni/színezni. Az ilyen citrom stb... azért hülyeség,mert ugyanúgy leszívja a hajad ha működik(máskülömben hogy lenne világosabb:D) de mire sikerül elérni a megfelelő hatást, teljesen kiszárítja a hajat. De jellemzőbb,hogy szabad szemmel láthatatlan lesz az eredmény:( Hidd el 1 évig próbálkoztam,hogy a sötétszőke hajamból igazi szőke legyen, de végül csak az vállt be,hogy fokozatosan kivilágosítottam és ráfestettem egy szép hamvas szőkét. Mert ha működnek is ezek a házi praktikák, ugyanúgy kivonják a pigmenteket a hajból, és rá kell festeni.
2019. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!