Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is megfigyeltétek, hogy a...

Ti is megfigyeltétek, hogy a göndör hajú nőknek kisebbségi komplexusuk van?

Figyelt kérdés
Nem a hullámosról van szó, hanem a rendes göndörről. Én még egy olyannal sem találkoztam, aki ne lett volna beképzelt, nagyképű, mintha ezzel kompenzálnák a hajukat. (Félreértés ne essék, szép a göndör is, de egy fényesen leomló egyenesnél/hullámosnál nincs szebb.)
2019. aug. 23. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Te bolond vagy.
2019. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de kb 6 göndör hajú nőt ismerek és mindnek ugyanaz a beképzelt, nagyszájú személyisége van, így levontam a következtetést.
2019. aug. 23. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
6 nőből aztán le lehet vonni a következtetést. Ugyanez elmondható bármelyik tipusról, csak ritkább a full göndör, így a rendes göndörök is ritkábbak :d
2019. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is ismerek nagyon göndör hajú csajt és 100× szerényebb tölem pedig én sem vagyok igazán beképzelt.
2019. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb barátnőm is kis bogyri de neki nem is igazán van önbizalma, igaz először én is azt hittem, hogy egy ribizli( ő is hasonlóképpen vélekedett rólam, de minden igaz barátság igy kezdődikxd) en nagyon szeretem a göndöröket, jobban mint a hullámost az egyenesnél meg labdába sem rúghat. A göndör extra, egzotikus, különleges, bolondos. Kinek a pap kinek a papné ennyi.
2019. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút nincs így.

A húgomnak nagyon göndör haja van, és nem igaz rá, amit írtál. Ellenben van olyan egyenes hajú ismerősöm, akire igaz.

Felesleges általánosítani.

2019. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A göndör haj nem valami taszító dolog, amit kompenzálni kéne. Full hülye vagy.
2019. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
A zsidok gondorhsjuak. Naluk a csalad ugy neveli a gyereket,h o a legszebb,joga van barkit felretaposni barmiaron,hogy elerje a celjat. O feljebbvalo mindenkinel. Ezt tapasztaltam .
2019. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En a göndör hajú férfiaknál figyeltem meg, az egy dolog, hogy nagyrészük rohadt undorító, mert tincsekbe ragad össze a zsírtól mert nem tudják ápolni, no mrg aztán erre az undormányra oda vannak a nők is😂 sosem ertettem
2019. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!