Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a lányok, akiknek nagyon...

Azok a lányok, akiknek nagyon sok hajuk van, milyen frizut vágatnak maguknak? És hogy kezelitek? Milyen hajápolókat használtok?

Figyelt kérdés
Nekem sötétszőke hajam van, nagy nehezen megnövesztettem, de a fodrászom ajánlására 1 hete levágattam lépcsősre:S Nagyon nem tetszik, nehéz kezelni, össze-vissza áll.Idegesít, hogy felül nagyon sok a hajam, alul meg nagyon megritkította. Hogy hordjam? Esetleg linkelnétek nekem képeket? Vagy feltűzni felül, de úgy, hogy ne legyek átlagos. Előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 13. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sanos az enyémet is ezzel cseszte el a fodrász...vasalni ne vasald, mert akkor pápá a hosszú hajnak...én avokádos hajpakolást használok rá...könyű elkészíteni..szebbé teszi a hajat és segít,h ne legyen olyan kesze kusza.plus hajvégápoló... én is most növesztem vissza :) hajrá...rme segítettem.
2010. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vágatok frizut, magamnak vágom a végét mert nagyon-nagyon hosszú a hajam. Általában feltűzve hordom, pláne ilyen melegben nem lehet máshogy elviselni.
2010. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont fordítva van, felül kicsit lelapul az alján meg sok hajam van:)))) de nem olyan jó

hát akkor a tetején tépesd meg kicsit

2010. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok hajam van, pont tegnap vágattam több mint 10 centit, és kiritkíttattam...nekem majdnem tőből szokta ritkítani a fodrász, és így sokkal kevesebbet kell bajlódni vele, de nem tűnök kopasznak.kb fél évente megyek vágatni, de mindig a hajam felét otthagyom, mert annyi van.Az előző fodrászom is úgy ritkította, mint Neked.alol alig maradt két szál, fönt meg meghagyta az összeset...utáltam...meg kell találni a jó fodrászt, és nem lesz gond
2010. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez öngyilkosság! Én is megtépettem anno... Hát életem legrosszabb döntése volt.
2010. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!