Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnek a rancok ellen?

Mit tehetnek a rancok ellen?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok es nehany hete feltunoen mely es ronda "mosolyrancaim" keletkeztek. 2 jobb oldalon es egy halvanyabb a bal oldalon (ezt ma vettem eszre).


Nagyon zavar...



Kis info:

Keveset alszom - mindig felebredek es nehezen alszom el, sokszor remalmaim vannak


1,5 liter vizet iszok meg maximum (ez keves gondolom)


Szinte allando stresszben elek


Nem dohanyzom


Rendszeresen sportolok


Van stabilnak tuno munkahelyem, nem allnak a fejem folott allandoan, szoval viszonylag nyugodtnak mondhato a kornyezet


Ha ennyi idosen ilyen ronda rancaim vannak mi lesz kesobb? 25 evesen 50-nek fogok kinezni...? Segitseg :(


2019. aug. 25. 23:04
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg nem sokat aggódni, stresszelni és több folyadékot inni. Az Avonnak vannak jó feszesítő krémjei, azokat ajánlom, mert nekem megtette a hatását.
2019. aug. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!