Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen (eldobható) borotva...

Milyen (eldobható) borotva vált be nektek? Mi a különbség a 2-3-4 pengések között?

Figyelt kérdés
Jelenleg Gilette blue 3-at használok, arcra, hónaljra még ok, de intim részhez elég vacak. Egyszerűen nem vágja normálisan a szőrt, folyton belerakodik a szőr. Gondolkodtam, hogy veszek valami drágábbat, hátha azzal jobb lenne, de nem tudom milyet.
2019. aug. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link] Ne zavarjon, hogy elvileg női

2019. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gillette mach3

Különbség: 2 pengés borotvában 2 penge van, 3 pengésben 3, 4 pengésben 4.

2019. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igen, kedves 2. válaszoló, ha nem mondod rá sem jövök. A hatásra, használatra értettem a kérdést? Melyiknek mi az előnye és hátránya?
2019. aug. 26. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mach3 jött be. Volt 4 és 5 pengés is, de ott túl kicsi a hézag a pengék között és nagyon nehezen lehetett kimosni belőle a szőrt.


Ne a piacon, meg ilyen kínai boltokban vegyél hozzá pót pengét, mert azok között rengeteg a hamis (természetesen ezt is hamisítják), alig van élük az eredetihez képest.

2019. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz én nő vagyok, de a 2 pengés borotva szart se ér, csak a bőröm vágja meg a szőrt otthagyja, pedig vadiúj a borotva nekem csak a 3 pengés vált be, de sztem próbáld meg a 4et
2019. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!