Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Crazy color hajszínezőt hol...

Crazy color hajszínezőt hol lehet kapni? És melyik színek tartanak legtovább? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinéztem magamnak a Crazy color starter kit palettet, szerintetek azt lehet kapni Budapesten fodrászkellék üzletben? Vagy csak egyenként lehet venni színeket? Mert akkor 4 színt szeretnék venni, amik sokáig tartanak és illenek egymáshoz meg a barna hajamhoz. (A festék alatt balayage stílusban szőkítve lesz a hajam, arra megy a szín, a többi helyen meg ugye látszik az eredeti barna hajszínem.) Eddig arra jöttem rá, hogy a capri blue elvileg nehezen jön ki a hajból, és a színe is tetszik, szóval ezen kívül kéne még 3 tartós és szép szín. Valakinek esetleg van ötlete hogy melyik színek tartanak még sokáig?



#haj #hajfestés #hajszínező #Crazy Color #crazy color starter kit palette #crazy color hajszínező
2019. aug. 26. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A FK21-ben szokott lenni (Nagymező u. 21), elég széles a kínálat:)


Én egyenként vettem,bár négyet még nem próbáltam összesen. A sky blue sokáig kibírta a hajamban:) menne a capri blue-hoz (szerintem). A lavender-t viszont nem ajánlom,hamar kimegy a hajból,tapasztaltam.


Remélem segítettem :)


21/N

2019. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azsia Center néhány üzletében láttam. Olcsóbb, mint a Nagymező. A fodrászom is az Ázsiában szokta venni a piros hajszínezőjét ebből a márkából.

2019. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
A capri blue tényleg tartós, ajánlanám hozzá még a sötétlila, a pink és a sapphire blue színeket. Az én fejemen a lila és a kékek tartósan voltak, a pinket pedig mástól hallottam hogy jó. Pasztell vagy világos árnyalatokat viszont ne vegyél, azok seperc alatt kikopnak, illetve a peacock blue is pedig annyira jó szín lenne. Boltot ajánlani nem tudok, mert nem vagyok pesti.
2019. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ :) voltam az Ázsiában, ott elég sok szín hiányzott, végül nem vettem. A következő azoknak szól, akik hasonló cipőben járzak, mint én, és akiket érdekel: Az Istvánteleki út 76. szám alatt lévő fodrászkellékesben az Ázsiánál olcsóbban találtam minden színt, az eladó is kedves volt, segítőkész, profi, csak ajánlani tudom az a boltot. Közben uána néztem, elvileg lehet keverni a színeket, így vettem egy canary sárgát, sky blue kéket, egy fire tűzpirost, és egy pinkissimo rózsaszínt, lesz ami lesz :)
2019. aug. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!