Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy a habkőtől még...

Létezik, hogy a habkőtől még jobban bőrkeményedésem van?

Figyelt kérdés
Mióta azzal reszelem a talpamat, csak még rosszabb lett.. De nem tudom, akkor mivel lehetne reszelni.
2019. aug. 27. 01:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszi!
2019. aug. 27. 01:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a lereszelt bőrkeményedést pótolja a talp. Úgy kezdtem habkövezni sok éve, hogy saruban jártam, és piszkos lett a kormos városi portól a sarkam, a szappan nem hozta le, ledörzsöltem habkővel, és többé nem volt megállás, ha nem dörzsöltem, durva és reszelős azóta is a sarkam.
2019. aug. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lereszelés önmagában kevés, krémezni is kéne valami jobb hidratálóval.
2019. aug. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett kemènyebb!

Minden hónapban 1x tartok egy làbápoló estét.

Lábfürdővel kezdem, majd utàna reszelem a száraz , kemény részeket, és végezetűl làbkrémmel alaposan bekenem a lábam. Van hogy húzok rá egy zoknit is.

Ezutàn aludni szoktam, reggelre pedig hiper szuper puha a làbam.

Amúgy minden este bekenem a làbam hidratálóval.

2019. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első, pont ez van velem is! Ilyen piszkos lesz a repedések között a talpam, de már a nagy lábujjam is, mert azt is lereszeltem vele, lehet, nem kellett volna... Nem tudom, az is lehet, hogy mégsem habkövet kellene használnom, mert túl durva felületű, meg nem is volt túl drága, kb. a legolcsóbb fajta a rossmannban, talán ez is baj, nem tudom. :/ De most már jobban fogom krémezni is, hátha.

2019. aug. 27. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire gyakran reszeled?
2019. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát most olyan rossz állapotban van, hogy kb. 2 hetente kell... :/
2019. aug. 30. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!