Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben lehet kapni...

Debrecenben lehet kapni valahol hagyományos, cserélhető pengés borotvát?

Figyelt kérdés

Régen “zsilettnek” hívták a pengét amit tenni kell bele, de kifejezetten olyan borotvát keresnék aminek nincs semmi köze a Procter and Gamble vállalathoz és a Gillette névhez


[link]



2019. aug. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossmann, Müller, dm, itt mindig szoktam látni.
2019. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesco, dm, rossmann boltokban kapható fekete műanyag Wilkinson borotva. 1500-2000 Ft, arra tökéletes, hogy megismerkedj a hagyományos borotválkozással. DM-ben láttam fém Wilkinson 5000 Ft magasságában, azt kellemesnek mondják. Ha ez felett szeretnél, akkor Extrametal bolt, vagy pl. wetshaving webshop, ahol 10-15 ezer Ft magasságában kapható Merkur, Mühle és Parker borotvák.
2019. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp megnézem (meg persze azt, hogy a Wilkinson az nem P&G brand-e)


Ezentúl nem veszek tőlük semmit, beleértve szappanokat, tisztálkodó szereket, mosószert, parfümöket, bármi aminek az ára az ő zsebükben landol: felháborító az ahogyan lejáratták a férfiakat a reklámjaikban


Nem a termékekkel van gond, hanem azzal ahogyan a minket, a Gillette márka vásárlóinak nagyrészét kezelték

2019. aug. 28. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre a részére nem nagyon tudok válaszolni, eléggé összetett, hogy melyik cég melyik alcége hova tartozik. Olvastam pl. valahol, hogy a Gillette hagyományos pengéit már nem a PG gyártja, mert eladták a nevét. Ez mennyire igaz, nem tudom. Egy biztos, van egy Merkur Futur klónom egyenesen Kínából, az tuti nem PG termék :D
2019. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!