Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok lesz majd ha hetente...

Sok lesz majd ha hetente kétszer mosok hajat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapból ez még kevésnek is számít, de nekem göndör ,hosszú hajam van, és alig zsírosodik, eddig simán elvoltam heti egy mosással. Nem is a zsírosodással van a baj, hanem azzal, hogy az utolsó napokra a göndör fürtjeim kissé szétmennek, szálkásabb lesz. Nagyon örülök, hogy ritkán zsírosodó hajam van, de félek, hogyha hirtelen áttérek heti kettőre, sokkal gyorsabban fog zsírosdni. Szerintetek ez fog történni? Milyen hatással lesz ez majd a hajamra véleményetek szerint?

2019. aug. 28. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
a következő hajmosás előtti napokon fogd össze a hajad!
2019. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Kell is a heti 2 hajmosás.

Egyszerűen undorító, amikor emberek ennél kevesebbszer mosnak hajat. Gondolj bele, a sok por, kosz, ami lerakódik a hajadra és fejbőrödre egész héten (vagy még tovább), és te ilyen fejjel fekszel az ágyba, amin aztán az arcod is van..

A heti 2 hajmosás ajánlott is!

2019. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A göndör hajat alapból kevesebbszer kell mosni, mint a simát hiszen teljesen más igényei vannak. Sőt a túl sok mosás kifejezetten rosszat tehet neki.


Hogyha az a gond, hogy nem marad szép a hét végére, próbálj meg különböző styling technikákat kipróbálni.

Ezt a csatornát kifejezetten ajánlom, nagyon jó tanácsokat ad: https://www.youtube.com/watch?v=pMV8JHS6HCA


Egyébként meg ki tudja... Csak akkor tudod meg, milyen a hatása valaminek, ha kipróbálod. Személy szerint az én göndör hajamnak túl sok lenne a heti 2 hajmosás, de minden ember más.

2019. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!