Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen gyakran mossátok a...

Ti milyen gyakran mossátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Nemtudom,hogy ti milyen gyakran mossátok, és milyen hamar zsírosodik. Én 3 vagy 4 naponta szoktam, de ha be van fonva akkor akár 1 hét után mosom meg. 3-4 nap után már eléggé zsíros, ilyenkor összekötöm és száraz sampont használok. Nektek is ilyen hamar zsírosodik? Milyen gyakran mossátok? Használtok valami erre kifejlesztett sampont? Köszi a választ!

18/L


2019. szept. 3. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden nap ha el kell hagynom a házat, ha nem, akkor kibírok plussz egy napot.

(sosem értettem ezt az összefogom-befonom dolgot, UGYANÚGY LÁTSZIK hogy zsíros!)

2019. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miota Lush sampont hasznalok (olyam, mint egy szappandarab) eleg egy heten egyszer mosni, de ha lusta vagyok, meg 2 napot kihuzok szarazsamponnal (szinten lush, ha hasznalom, ugy nez ki, mint ami frissen van mosva, csak ne nyulj hozza, mert olyan, mint a beton xD )
2019. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hetente kétszer mosok hajat, de a harmadik nap már muszáj egy kis szárazsampont használnom, mert zsírosodik. Head & Shoulders sampont használok amúgy. 22/L
2019. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hetente 1x mosok hajat és nem mindig ugyanazt a terméket használom.
2019. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3naponta.
2019. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
2-3 naponta.
2019. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl izzadós, vékonyszálú, hullámos, könnyű szerkezetű hajam van, ezért elég heti egyszer megmosnom.

Legalább 3-4 napon keresztül kifogástalan, utána már egy kicsit látszik az “idő”, de akkor sem vészes, elég összekötni vagy rádobni egy kis száraz sampont.

2019. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!