Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors és hatékony módszer a...

Gyors és hatékony módszer a pattanásokra van?

Figyelt kérdés
Voltak néha, de nem olyan sok, most viszont elég sok elöjött, nem szegyeltem magam miatta soha, de most borzasztóan.. nem tudom mivel kezeljem, probálkoztam erre való lötyikkel de nem sok hatása volt, szeretném ha minél hamarabb eltünnének,mert sajnos borzasztoan zavarnak és ahogy jelenleg mások néznek rám, szinte már szorongok miatta. Valaki tudna ajánlani valami gyors és hatékonyaft rá? Előre is köszönöm. 19/F

#kezelés #pattanás #gyors és hatékony #Házi gyógymoód
2019. szept. 4. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Használj propoliszt tartalmazó aloe vera krémet.Kell hozzá pár hét, hogy rendbe jöjjön, de ez bevált.Figyelj oda a táplálkozásodra is, mert a bőrön megjelenő problémáknak belső okai vannak.

2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!