Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg inkább ezt tegyem?

Tényleg inkább ezt tegyem?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ha valaki hajszínt akar váltani jobb ha elöbb kimosható hajszínezővel próbálkozik. De ez minden esetben jobb döntés?

2019. szept. 7. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Én 2 éve váltottam szőkéről sötétbarnára . 1 hónapig csak sírni tudtam , amiért nem szinezővel csináltam. Ezt most nem csak ugy mondom , tényleg sírtam sokat e miatt. Eltelt két év , ez alatt az idő alatt rengetegszer vissza akartam váltani az eredeti vagy inkább hasonló szőke hajamhoz , de baromira nem egyszerű. A hajam tönkretenni meg nemcakartam a szivatással. Nos , eltelt két év , és imádom a mostani hajszínem , mem tudnék nélküle lenni , abszolut de nem tudom elképzelni már magam szőkén , és mióta sötétbarba vagyok , a fenekem alá ér a hajam. Nem törik , egyszerűen gyönyörű, azóta mióta váltottam. De kicsit sok idő kellett hozzá hogy a részemmé váljon a hajszínem . Utólag nem bántam meg , de rögös volt az út hogy ezt így gondoljam.


Azt tanácsolom , hogy mindenképp ilyen 24 hajmosásig tartó hajszínezővel próbáld . Tapaszgalat , hogy elég sokáig tart , 24 mosástól tovább, ilyen jó másfél hónap kell neki hogy szépen egyenletesen lekopjon. Ez már kellő idő ahhoz , hogy eldöntsd szereted / nem szereted , illik e hozzád /nem illik e hozzád.


Remélem tudtam segíteni :)

2019. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm!
2019. szept. 7. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ. A fekete és a sötét színek nem kopnak ki, hiába színező. A világos meg nem fogja be a sötétebb hajszint.

Paróka jobb vagy kipróbálni egy alkalmazhat, amivel lehet változtatni a haj színen

2019. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még nem hallottam, pont amiatt, amit előttem lévő ír. A sötét nem fog 100%-ban kikopni, szőke színező meg nincs. (Olyan van, ami már szőkített hajon működik, de sötétet nem világosít.)


Nekem minden szín minden árnyalata volt már a hajam, és nem baszakodtam, ha fekete akartam lenni, ha vörös, ha szőke, nekiálltam festeni. Ehhez szerintem inkább önismeret kell, hogy biztos legyél a dolgodban, önmagadban, mint színező.

2019. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sötétebbre akarod a természetes hajadnál érdemes 8 mosásos színezővel megnézni először hogy tetszik-e magadon. Az tuti kijön. A casting meg ilyenek nem színezők hiába hirdetik annak, bennemarad a hajban! Világosabbra sajnos nem lehet színezni.
2019. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el inkább egy jó fodrászhoz, aki ért hozzá. Hidd el, sokan megbánták már, hogy otthon kísérletezgettek a hajukkal, csak nem dicsekszenek vele.
2019. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!