Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajvégek levágása?

Töredezett hajvégek levágása?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítenek a töredezett hajvégeim, és az a baj, hogy hiába megyek el fodrászhoz, nyilván marad néhány, mivel nem kopaszra vágatom le a hajam. De mit csináljak azzal a maradékkal, ha csak itthon veszem észre? Levághatom körömollóval, vagy csak rosszabb lesz? Mostanában nem fogok tudni visszamenni a fodrászhoz

2019. szept. 8. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simán leszoktam magamnak csípni ollóval azt a párat, ami marad fodrász után is. Ha tényleg csak a véget vágod le, ami törött, akkor nem ártasz vele semmit, viszont sokkal szebb, egészségesebb lesz az összhatás.
2019. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, és nem kell előtte bevizezni a hajam, vagy ilyesmi? Csak azért mert ugye a fodrász is előtte megmossa de a kettő nem tudom hogy összefügg-e.

Köszi a választ amúgy. :)

2019. szept. 8. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azért mossa meg, hogy ne egymás után vágdossa ugyanazzal az ollóval a több embernek az izzadt haját. Ez így tiszta, meg így higénikus, meg így nem undi:) Szóval szerintem levághatod, bár én azt nem tudom, hogy mindenfajta olló jó-e hozzá.
2019. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda hogy a koromvago ollod eles-e! Enyemet is igy sertettem fel! A lenyeg: ELES OLLO
2019. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha öngyújtóval visszaégeted akkor csak a töredezett hajvégek égnek el, nekem bevált:)
2019. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nemtom előző, én azért nem bűvészkednék a hajam körül az öngyújtóval:D Meg pl lehet, hogy onnantól nem is nő tovább, meg ilyesmi.
2019. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

A probléma az, hogy még egy gyertyát is alig tudok meggyújtani, szóval inkább nem tüzeskednék. :D Az éles ollót majd kipróbálom. :)

2019. okt. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!