Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi alapján kerestek kozmetikust?

Mi alapján kerestek kozmetikust?

Figyelt kérdés

Már tettem fel a bőrömmel kapcsolatbam kérdést, és többen is a kozmetikust ajánlottátok. Eddig ok ,de nem tudom hogyan tovább. Ti mi alapján választotok? Esetleg tudnátok mondani olyat aki nektek bevált? A bőrápolást elég komolyan veszem, ezért nem szeretnék beleesni egy hibába hiszen ez nem játék.

Előre is nagyon nagyon köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítettek!

Ha bármi kérdésetek van privátban nagyon szívesen válaszolok.


2019. szept. 9. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Budapest belvárosa környéken, esetleg XII. Kerület környékékéről lenne szó
2019. szept. 9. 20:40
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy elfelejtettem:))
2019. szept. 9. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus ajánlásával.
2019. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magabiztos és hatàrozott kozmetikust keress.

Egy kis beszélgetès alapjàn is lejön, hogy ki érti a dolgàt.

Ha van facebook oldala, akkor lehet hogy vannak vélemènyek róla, amik alapjàn szintèn sok minden leszűrhető.

Aztàn az is sokat elarúl ha van mester végzettsège. Ahoz hogy egy kozmetikus mesterkozmetikus lehessen, ahoz kell min. 5 év gyakorlat és sok-sok tanulàs. Elèg nehèz egy mester vizsga. Szóval akinek van, az tuti hogy nem kontàr hokedli kozmetikus.

Én, amit figyelek mèg ezen kívűl, az az hogy milyen termékekkel dolgozik.

Ismerem a professzionalis kozmetikai màrkàkat, szóval tudom hogy melyik milyen àron mozog, illetve hogy mennyire hatàsos.

2019. szept. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!