Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a dobozos és a...

Mi a különbség a dobozos és a fodrászatokban használt hajfestékek között? Ti otthon vagy fodrásznál festitek a hajatokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én fodrásznál

22l

2010. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az hogy a fodrászok professzionális termékeket használnak,ergo sokkal jobb minőségű és így nem cseszi annyira szét a hajadat,de ha bemész egy fodrászkellékesben ott is lehet kapni ezeket a prof termékeket,de drágább mint a bolti az biztos.
2010. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. júl. 14. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző válasz nem túl helyes :)

Fodrászatokban nagyker áron kapnak mindent, nagyobb kiszerelésben, ahogy te látod.. Meg ott ők keverik a "színeket" ezért látod másképp, mint a dobozost.. Amúgy a fodrászatban lévő is szétcseszi a hajad.. Másnapig szépnek látod :)

2010. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én kb 2 éve itthon festem a hajam feketére.Eredeti hajszínem is sötét.Régen voltam vörös is,amit fodrász festett elég borsos áron és frissen még szép volt,de első hajmosás után már kikopott és szép se volt.8 ezer forint volt a vállig érő hajam festése,sztem az kicsit sok:)Szal nekem itthon jobban megéri és nem látom,hogy rosszabb lenne a hajam minősége:)
2010. júl. 14. 23:40
 6/6 anonim válasza:
Csak fodrásznál. A hajam kék(sötét) és csak középen hosszabb kb.4cm, kétoldalt 2mm-es eredeti barna. Szeretem ha a hajam formája mindíg rendben van, tehát 2-3hetente kell formára vágni, és akkor már újra is festi a fodrász így nincs soha lenövésem vagy szőke foltjaim(mivel a kék nem tartóshajfesték, max féltartós van, 1 hónap alatt kikopik sajnos és a kék alatt ki van szőkítve a hajam). Szerintem inkább érdemes fodrásszal csináltatni a hajat, mert (legalábbis az enyém) mindíg tudja mit csinál és profi cuccokkal is dolgozik.
2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!