Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány festés illetve szőkités...

Hány festés illetve szőkités kell egy sötét barna hajnak? SOS

Figyelt kérdés
a hajam felül szőke és alul barna volt... a barnát leszerettem volna szívatni, elis mentem fodrászhoz leszivatta 12 százalékossal majd elmentem egy másik fodrászhoz ...ö leszivatta 3százalékossal és ráfestett szőkét, mostmár szőkés vöröses a hajam... mit csináljak? festessem megint be? menjek fodrászhoz.. vagy inkább festessem vissza...teljesen kivagyok...Előre is köszi
2010. júl. 14. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én is ebbe a hibába estem. Én az utcára nem mehettem ki, mert kinevettek. :S:S De nehogy ráfess most... várj kb 2-3 hetet és utánna menj ré egy másik színnel.... ha most rámész vmivel, akkor mégrondább lessz :S higyj nekem...tapasztaltam :S:S és pihentesd a hajad is, mert most nagyon fog hullani meg töredezni...vannak pakolások, ha gondolod küldök néhány receptet, de ha tudsz, akkor azt :) rem segítettem :)
2010. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sziaa! köszönöm szépen :) de szted milyen színel menjek rá? valami ötlet? szőke? hány festés kell, h nagyjából normális szőke legyen? neked milyen lett a hajad? amugy szívesen fogadok bármilyen pakolásos dolgot :) köszi szépen :)
2010. júl. 14. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok :P

Én nekem nagyon ronda virító vörös lett, imitt-amott szőke beütéssel és az alja olyan ronda.../már bocsika/ fos szinű barna :S én utánna olyan szatén szőkével mentem rá...de jó a középszőke is. Attól függ, h mien szőkét szeretnél.


Hajtöredezés ellen:


Hozzávalók :


1 egész avokádo, tojás sárgája, méz


Az avokádót meghámozod és pépessé kevered majd 1 v 2 tojás sárgája, attól függ, h mekkora a hajad, és 1 evőkanál méz.


a hűtőben kb fél v 1 órát állni hagyod. Hajmosás után v elött, ahogy neked jobb bekened vele. 1 teles órát rajthagyod. Vigyázz mert fojni fog így ajánlatos vmi satyekot rátenni. lemosod :)

ne ilyedj meg, ha a máz nem akarna olyan könnyen kijönni. Jól meg kell dörgölni, hidd el megéri :)


Utánna pedig én levendula virággal szoktam bemasszírozni a hajam.


/Pakolás után / :P:P


3-4 teáskanál levedula virágot 1 l forró vízbe ásztatsz, 1 órát állni hagyod, leszűröd és jól belemaszírzod a hajadba.....


Én ezt használom egy idee és nagyon jó.


Rem tudsz kezdeni ezekkel vmit :)

2010. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) kiis probálom már holnap :)) te sokat festetted a hajad amig olyan lett amilyet szerettél volna?
2010. júl. 14. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én 1 hónapban olyan 4-szer 5-ször, ha nem többször :S sajnos én hülye voltam és nem vártam meg a 2-3 hetet :S nagyon tökretette a hajamat :S De azok a pakolások segítetttek...ez a levendula meg mondom... nagyon jó. És még segít is a haj növekedésében. De ne teát vegyél, hnem rendes virágot :P

rem hamar segít...puszika

2010. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a fodrászok!!! A legtöbbje csak a szívatást ismeri.

Figyelj! Menj fel a store24.hu/maxima oldalra.

Keresd meg a vital remover-t. Ez egy olyan termék, ami nem leszívja, hanem kioldja a felesleges festéket a hajból. Utána két napig el kell viselned a hajadat,és aztán bármilyenre befesthető. Ez tuti, nekem is volt a hajamon, semmi gondot nem okozott, és nem ment tönkre a hajam sem. Ráadásul olyan színe lett, amilyet akartam.

Szia!!

Ja! Azért bízd fodrászra!!

2010. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!