Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van bárkinek is tapasztalata...

Van bárkinek is tapasztalata a Tricovel kapszulával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az Endokrinológus hajhullásra a Tricovel kapszulát írta fel a hajhullásomra Próbálta már valaki? Bármilyen tapasztalat?

Köszönöm

34/Nő


2019. szept. 12. 11:31
 1/6 anonim válasza:

Szerintem elég jó kapszula. Férfi vagyok, androgén hajhullásom van, szóval ezzel kapszulával nem igen lehet mit kezdeni. Viszont minoxidillel kenem a fejem és szedem a Tricovelt, a minox egy ideje egy állapotban tartja a kinőtt hajszálakat szóval szinte biztosan meg tudom állapítani, hogy azóta erősödtek/vastagodtak/nőttek fekete babahajak a meglévő szálak mellé amióta a Tricovelt szedem.

Az íze az valami borzalom, egy pillanat alatt átjárja az egész szádat az íz, szerencsére hamar el is tűnik. Evés közben szedem, mert félek , hogy ezt a borzalmas ízt visszabüfögném. Így semmi probléma nincs szerencsére. Ajánlom! Drága de megéri, 4 hónapot fogok csinálni a 2 hónap helyett.

2019. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es nem lehet baj a 4 honapboll? Az endokrinologus nekem is 2 honapot javasolt csak!
2019. dec. 29. 00:21
 3/6 anonim válasza:

Szerintem nem, nincs benne semmi olyan ami árthatna csak vitaminok és ásványi anyagok. Több ember véleményét olvastam aki huzamosabban szedte, sőt olyat is olvastam, hogy volt akinek a 2 hónapos kúra nem is indított el még semmit, majdnem abbahagyta. Aztán adott neki még egy esélyt újabb két hónapra és láss csodát hihetetlen erős haja nőtt. Ez egyénfüggő.

Amúgy nekem a körmöm is olyan iramban nő azóta hogy nem is igaz.

2019. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okes, akkor kiprobalom en is! Adok neki 4 honapot! Remelem sok baba hajam fog nőni tőle! 🙏🏻 Ird majd meg mit tapasztalsz a vegen!
2019. dec. 30. 22:50
 5/6 anonim válasza:

Feltétlenül!

Sok sikert hozzá!

2019. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg sz@r íze van! 👎🏼

Hányinger kerülget tőle! 😀

2020. jan. 7. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!