Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrogyűrűs hajhosszabbításnál...

Mikrogyűrűs hajhosszabbításnál hogy van ez?

Figyelt kérdés
Szóval nyilván lesznek tincsek amik kihullanak,de ezeket ilyenkor el kell rakni aztán legközelebb ha megyek újra visszarakják vagy kell venni teljesen új hajat csak akkor kevesebbet mondjuk (20 grammnyit, mert kb. csak annyi hiányzik) vagy ez most, hogy van?

2019. szept. 15. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem keratinos volt, az kevesebbet “hullik” mint a mikrogyűrűs de legelső alkalommal nekem is leesett 2 oldalról (nagyon kicsi 3-5 centis hajam volt ott és kb lecsúszott)

Én elraktam és mikor mentem megint akkor odarakta a többi leszedett haj tincs közé. Nem tudom igazából ez lehet emberfüggő is, mert nekem aki csinálta, időközben cserélt tincseket és nem kért többet érte, nem kellett “új hajként” megvennem. Szerintem neked is visszafogja tudni rakni csak rakd el jól! (Cserét úgy értem, hogy leszedte azt a ~250 tincset és 10-15öt kicserélt, ami mondjuk már rövid volt vagy az új színhez nem passzolt.)

2019. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!