Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet teljesen eltüntetn...

Mivel lehet teljesen eltüntetni egy nagyobb pigmentfoltot (amit a Nap okozott)?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába fényvédőztem mindig becsülettel az arcom, valószínűleg a korrektor és a napszemüveg együttes "munkájával" lett egy nagy foltom. Tegnap betelt a pohár, miután sokadjára hitte azt valaki, hogy a sminkem van brutál módon elkenődve. (Pedig szerintem látszik, hogy nem az, főleg, hogy rá is alapozok meg minden) Próbáltam már ezt-azt, de se elmulasztani, se eltakarni nem sikerült. Ismertek olyan kencét, ami ilyenre való és tényleg hat, vagy csak valami kozmetikai beavatkozással tűnne el teljesen?

2019. szept. 24. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erős fedésű korrektor,amit ecsettel az alapozó alá kell feltenni.Nézd meg a youtube videokat,pigment foltot bőrhibát simán el lehet tüntetni.Keresek neked márkát,ami kapható,mindjárt irom.
2019. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vichy dermablend korrektor,Max factor stb.drogériában találsz.A Makeupplaza weboldalán van választék,tudsz rendelni.
2019. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, rákeresgélek ezekre! Egyébként a végleges eltüntetés lenne a cél, vagy valami csodakrémmel/szérummal, vagy szakember által. Pl. gondolom, ha tetkókat tudnak lézerrel eltüntetni, akkor ilyesmiket is..
2019. szept. 25. 07:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz az többet tud segíteni. Egyébként én is így jártam, korrektort használok, Catrice camouflage.
2019. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kémiai hámlasztás (AHA) és retinol sokat segít rajta. Menj kozmetikushoz, vagy ha bátrabb vagy, ajánlom a Skinsmart.hu-n található termékeket otthoni használatra, találsz a pigmentfoltok halványításáról, megelőzéséről cikket is a honlapon.
2019. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!