Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnára festett zöldes árnyala...

Barnára festett zöldes árnyalatú hajamat szőkíteni?

Figyelt kérdés

Szóval természetesen középbarna színű hajam volt , azt kiszőkítettem és egy ombre /balayage szerű teljesen világos szőke hajam lett.

Na de én úgy gondltam inkább barna hajat szeretnék ezért befestettem egy sötét szőke hajfestékkel, mert tudom hogy mindig úgyis sötétebbet kapok mint amilyen a szín.

Jelenleg felül ahol a természetes hajam volt , sötétbarna színű, és a szőke részek pedig világosbarna, kissé zöldes árnyalatúak.

Rájöttem hogy inkább mégiscsak világos hajat szeretnék , tehát a kérdésem az lenne, hogy ha a vilagosabb részekkel ráfestek valamilyen szőke hajfestékkel milyen eredményt kapnék?

Vagy hogy szerintetek hogyan világosítsam ki az alját és tüntessen el a zöldes árnyalatot?



2019. szept. 24. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajjj. Inkább menj fodrászhoz. Neki sem lesz egyszerű rendbe hozni.

Kár, hogy nem azelőtt kérdeztél, mielőtt ráfestettél a szőkére barnával. Csak természetes színt kellett volna választani, ami 00-ra végződik, hogy a különböző árnyalatok ne lépjenek reakcióba és ne legyen zöld az eredmény.

2019. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

.-'---`-.

,' `.

| \

| \

\ _ \

,\ _ ,'-,/-)\

( * \ \,' ,' ,'-)

`._,) -',-')

\/ ''/

) / /

/ ,'-'

2019. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!