Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tally weijl nadrágok minősége?

Tally weijl nadrágok minősége?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete vettem 2 farmert, mindkettőt kipróbáltam azóta. Olyan, mintha 2 számot nyúltak volna, mindig igazgatnom kell mert csúsznak le rólam.

Ez normális?

Vissza lehet még vinni, vagy így jártam?



2019. szept. 27. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez "normális"

Sajnos a Tally nadrágok nyúlnak, illetve hamar szakadnak:/ vagyis nekem a comb részénél állandóan.

Én még nem vittem vissza nadrágot, de próbáld meg, max nem veszik vissza:/

2019. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan Tallys nadrágom, ami 10 éve megvan és még mindig jó. Régen nagyon szerettem a rikító színes farmerjaikat, ezt is akkoriban vettem és még csak ki se fakult különösebben. Mostanában viszont nem hozza azt a minőséget sajnos mint akkor. Szerintem is próbáld meg visszavinni, drukkolok, hogy visszavegyék.
2019. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nadrágom van onnan. Az egyik tök jó, az a legjobb nadrágom, szeretem nagyon. A másik ugyanez, mint neked. Kinyúlt 2 mosás után, olyan, mintha 3 számmal nagyobb lenne. Lóg a fenekemen, eláll a lábszáromon. Úgyhogy az meg itthoni lett így.

Annyira lutri...

2019. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, visszavittem. Nagy nehezen kicserélték kisebbre.


Azt mondták, hogy ha legközelebb vásárolok mindig olyat válasszak ami kicsit szorít, ne olyat ami pont jó, mert már egy óra hordás után is sokat tágul.

Mindig egy mérettel kisebbet vegyek.

Hát, ezt nem mondták először... Nem feltételezné az ember, hogy ilyen nyúlós lesz.

2019. szept. 28. 08:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján kíváncsi lennék, hogyan tuszkolom fel magamra a 34-es nadrágot..😬
2019. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden nadrágom onnan van.

Minőségük nem túl jó. Nekem max. 1 évet bír, de addigra tényleg elnyűtt darabbá válik, viszont csak itt találok olyat, ami jó rám!


Mindegyik 32es méret... de mosás után gyakran kukaetetés következik.

- akkora lesz, mint egy 36-8as.

- térdig jön fel.

- hossza úgy összeugrik, hogy 3/4-es nadrág lesz.


Néha még belefutok ezekbe, de már egyre kevésbé, jól meggondolom milyen tipusút veszek.

2019. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!