Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növényi hajszínezés - aki...

Növényi hajszínezés - aki próbálta, írjon: melyik növényt használtad, hogyan, milyen gyakran, melyik működött, melyik nem?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hennázni szoktam. A Müllerben veszem, mint sajátmárkás "Henna rot",de ott van többféle is a vöröstől a feketéig. Ha vöröset akarsz,akkor mindegy hogy hol veszed a 100% henna jó. Ha sötétebbet, akkor javaslom az előre összerakott dobozos dolgokat ( ezek henna-indigó keverékek).

Mindegyik használ,viszont a végeredmény a saját hajad színétől is függ,mivel világosítani nagyon nem tudja.


Nekem régebben szőkítve volt a vége,így alul világosabb,illetve egy kicsit jobban is kopik,így havonta szoktam festeni. Van olyan ismerősöm aki feketére festi a haját,de csak a tövét szokta,a végéhez nem nyúl.

2019. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam sötétbarnára van festve, vagyis egy éve volt rendes festékkel, amúgy őszülök a halántékomnál, a fejtetőn. Egy éve festek Khadival vagy Logona-val, sötétbarna színnel, az ősz szálaimat vörösre festi, vagyis olyan, mintha vörös melírcsíkok lennének az egy éve sötétbarnára festett hajamban. De azóta, hogy ezeket a festékeket használom, nem hullik a hajam, ami egy éve nagyon ritka volt. Soha nem fogok már vegyszert kenni a fejemre!
2019. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek, mentek zöldek!
2019. okt. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!