Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legjobb hajhosszabbítási...

A legjobb hajhosszabbítási technika?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami nem feltűnő a hajban, viszont sok hajat fel lehet vele rakni. (És nem utolsó sorban a legkevésbé káros a saját hajnak). Létezik ilyen ?
2019. okt. 1. 23:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt már nekem hőillesztés, mikrogyűrű, mindkettő jó, viszont a gyűrű nagyon kilátszik, a hőillesztés pedig egy “hajpántként” tapad össze a fejemen és nagyon nehéz a leszedése. Egy ideje nem volt, de láttam, hogy vannak új technikák, amik esetleg jobbak.
2019. okt. 1. 23:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra, ami bevált az az egészséges vitamindús étkezés. Jó táptalaj szükséges ahhoz, hogy szépen nőjön a haj. :)
2019. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a csatos póthajra esküszöm. Nagyon egyszerű a használata és bármikor kiveheted.
2019. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már körülbelül másfél éve növesztem és rengeteg dolgot kipróbáltam (kávés hajmosás, vitaminok szedése, bio hajpakolások), sőt rendszeresen ápolom, nem szárítom, nem vasalom, egy éve nem is festem, de semmi változás, hiába nő a hajam, mert a vége rendszeresen eltörik így sosem nő meg mellkas alá. Ha mégis, akkor vékonyka és két tincs ami lóg az alján. Ezért is szeretném ideiglenesen hosszabbítani, pótolni, természetesen nem kilóméteres hosszúságúra.
2019. okt. 4. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a haj hossza is genetikán múlik. Volt olyan évfolyamtársam egyetemen, aki levágatta a derékig érő dús haját állig, majd egy év után ugyanakkorára visszanőtt neki. A kolléganőm meg évek óta növesztgeti a haját, ami ritka és a lapockájáig ér csak ...
2019. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyni megnőni!
2021. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!