Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet vegyek?...

BlueCaps kérdése:

Milyen arckrémet vegyek? (Nappali és éjszakai)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából a nappali krémet már kinéztem, tegnap átböngésztem a netet, persze ahány oldal annyiféle javaslat. Végül a nappali krémek közül a Jack Black Doubl-Duty moisturizert néztem ki.


Szóval éjszakára kellene valami krém, "anti-aging", ami fiatalon tartja a bőrömet. 30 éves vagyok, gondoltam itt az ideje megelőzni a ráncokat amennyire csak lehet.

Rengeteg terméket találtam:

Neutrogena: Healthy skin anti wrinkle cream night, neutrogena deep wrinkle night cream, hydroboost night creme, és ez csak egy gyártótól.


Ami árban jó az a Cerave PM, van még a méregdrága Brickell anti aging cream, de ennyit talán nem költenék ha nem muszáj.


OLvastam, hogy ugye nincs férfi és női arckrémek, illetve van, de ez csak marketing...szóval lehet női krém is, ha beválik...


Milyen krémet javasoltok? Ha van nappali krémre is valami jobb javaslat, akkor azt is osszátok meg velem :).


2019. okt. 8. 10:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!