Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Retinol tartalmú krém, hogy...

Retinol tartalmú krém, hogy hogy nem csíp?

Figyelt kérdés
La Roche Posay retinolos ránctalanítóját kezdtem el használni és többen azt mondták, hogy csíphet a retinol miatt, viszont semmit sem érzek. Azért használ?
2019. okt. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"Többen azt mondtàk,hogy csíphet a retinol miatt"

A lényeg a "csíphet"-en van.

Minden bőr más és màs.

Nem mindenkinek csípi a bőrét!

Ugyan úgy használ!

2019. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Javítom magam, akik mondták használják is és nekik csípi is az arcuk, de nekem az elejétől fogva nem. Használom ugyanúgy tovább és várom az eredményt. Egyébként nem volt betegtájékoztató máshol, mint a dobozon és nem volt jól rajta a kupak és picit "vizes" állag jött ki a krémmel... De patikában csak nem bontották meg.
2019. okt. 14. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Bírja a bőröd, ennyi. Én rögtön 1%-os retinollal kezdtem és nekem se csípett, nem szárított, nem volt semmiféle negatív reakcióm rá. Ettől még ugyanúgy működik, nem muszáj hogy csípjen!
2019. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vernek át a gyártók. De mire jó ez a krém? Ragyák ellen..?
2019. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!