Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kapszulák, vitaminok,...

Milyen kapszulák, vitaminok, kúrák, kezelések vannak erősen hulló és kevés haj ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, alapjáraton vékonyszálú és nem túl sok a hajam, illetve amint eléri a mellközépi szintet durván eltör és vékonyodik. Ezt anyukámtól örököltem neki is ilyen a haja. A problémám az, hogy mostanság egyre jobban elkezdett hullani és már kisebb hosszúságnál is elkezd törni/vékonyodni a hajam vége. Annyira, hogy már anyukámnak is több a haja, pedig vagy 200-szor le lett szivatva neki az enyémet pedig egyszer sem festették. Már nagyon zavar, hogy ennyire rossz minőségű a hajam és főleg az, hogy ennyire hullik. Nem tudom már mihez kezdjek. Nem vasalom, nem göndörítem, csak hajszárítózom és mégis ennyire ramaty. Valaki aki esetleg volt ilyen helyzetben nektek mi segített? Valami kapszula, kezelés, bármi? Az ár nem lényeges most, van elég összegyűjtött zsebpénzem rá és tényleg nagyon szeretnék egy kicsit dúsabb, szebb hajkoronát. De nem tudom, hogy az ilyen HairClinic és társai mennyire hatásosak, illetve melyik az ami a legjobban megéri az árát. Annyit még hozzá tennék, hogy vashiányos vagyok. Nem tudom, ez okozhatja-e a bajt vagy nincs hozzá köze.

Köszönöm annak a segít! Nagyon nagyon boldoggá tenne már pár tanács is.



2019. okt. 20. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek szerintem nézz körül a dmbe vagy rossmannban az olcsóbb haj vitaminoknal. Lehet szerencséd lesz és beválik + szedj vastablettat. És a végéből MINDIG vágas ( nekem ez bevált). + menj el orvoshoz mert ő megtudja mondani milyen fajta vitamint kene szedned erre
2019. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm hipergyors választ! Ment a zöldkéz!
2019. okt. 20. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

A szépség vitaminokat és társait kerüld , amiket dmben rossmannban kapni (revalid , hairklinic stb...) fog segíteni a hajadon valamicskét mondjuk úgy 2 hónap szedés után , de szőrösödni is fogsz.

Arc , has ,mell. És az egyéb tájákokon ahol amúgy is szőrös az ember , ott is sötétebb, erősebb szálak fognak nőni.

Ezeket sajnos elfelejtik a reklámokban elmondani.

Szedj b vitamint , és használj ricinus olajat ha növeszteni szeretnéd. Higított állapotban heti egyszer bekened a fejbőröd , hajtöveid. A hajvégeidre pedig minden hajmosás után használj argánolajat ,kis mennyiségben, amit épp beszív. Ami meg el van vékonyodva , és törött , azt pedig engedd el , vágattasd le mert azon a részem már semmi nem segít. X idő után van esély rá hogy egészségesebb hajad lesz.

Igen ez genetika lehet függő , de lehet hogy te csinálsz valamit rosszul.

Az én anyukám haja nagyon vékonyszálú, és semmit nem nől neki , és nagyon kevés is van.egész életében küszködött vele. Apukámnak sűrűbb volt a haja de 40 éves korára elkezdett kopaszodni.

És itt vagyok én. Mióta élek azóta semmi gond a hajammal .1 éven belül mellig érő hosszúságból fenék alá érőre tud megnőni. Festett sötétbarna vagyok jelenleg. És minden hónapban hozza a hajam a minimum 3 centit még úgy is hogy már nagyon nagyon hosszú.

Fontos a táplálkozás , és a víz. Erre a kettőre odaügyelsz , és a hajaddal sem lesz gond .

2019. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!