Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek melyik hajvasal...

Lányok, nektek melyik hajvasaló vált be? Gőzölőst vagy normál kerámialapost használtok? 22/L

Figyelt kérdés

A fodrászom azt mondta vegyek gőzölőst mert az a legjobb, de ne az olcsóbbik fajtát, hanem olyan 30 felett. Utánanéztem árukeresőn, és az első helyen a L'oreal Steampood áll,ami 60.000Ft, annyit viszont nem akarok kiadni érte. A második helyen a Remington Shine Therapy áll, de érdekelne ti milyet használtok. Full göndör hajam van, és eléggé száll a hajam vasalás után, meg beszöszösödik, és mintha már meglennének kopva a vasaló lapjai, karcosak is.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. okt. 25. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Remington Shine Therapy-t használok, már lassan egy éve megvan és még mindig imádom. Puha lesz a hajam, fényes és rendesen kiegyenesíti. Egyetlen baja van, hogy néha túlmelegszik, de ez egy könnyen orvosolható probléma. :) Nekem a design is tetszik, szép kék-fehér. A vezeték jó hosszú, így kényelmesen bárhol el lehet érni bárhol a hajadat. Szóval én teljes mértékben ajánlom. Sajnos más hajvasalókkal nincs tapasztalatom.
2019. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!