Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az jo ha 3 sampont hasznalok...

Az jo ha 3 sampont hasznalok egymas utan?

Figyelt kérdés
Zsiros, festett, hajam van, mellette nagyon hullik. Mar alig van hajam. 2 honaponkent festem... Az jo lenne ugy ha veszek a szinvedo melle hajhullas es zsiros haj elleni sampont es azokkal mosnam? Vagy felesleges...?
2019. okt. 28. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hajhullás ellenit használd! A színvédő egy óriási kamu, nem létezik olyan anyag a samponokban ami konzerválná a színpigmenteket, a zsíros hajra való pedig szárít ami zsíros hajnál pont hogy nagyon rossz
2019. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha két naponta festesz az nagyon egészségtelen, azért hullik!!!!
2019. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ket naponta? XDDDDDDD
2019. okt. 28. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés a festék elhagyása lenne. Valószínűleg allergiás reakció lépett fel, így ha 20 sampont is használsz csak rosszabb lesz
2019. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem célszerű a hajhullás okát kideríteni, lehet összefügg a zsírosodással is(de csak lehet)

A színvédők meg nagy kamuk. Nekem sem jött be. Minnél többször samponozod a hajad, annál jobban kopik a festék, sőt nekem még a balzsamozás után is kopott.

Szerintem érdemes lenne egy mindenmentes sampont használnod. Szulfátmentes,meg alkohol/denat alkoholmentes, illatmentes samponra gondolok. Mint a schauma baby, ami ilyen kék kupakos és fehér dobozos, azt hiszem maci van rajta.

2019. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben menj el bőrgyógyászhoz, és derítsd ki miért hullik a hajad. Esélyesen nem csak úgy kezdett el hullani, hanem vagy allergiás vagy valamelyik hajápoló termékre amit használsz, vagy valami egyéb rejtett betegség (például inzulinrezisztencia) tünete lesz a hajhullás.

Ha valóban ez a helyzet, esélyesen semmit nem fog használni a csodasampon, mert továbbra is ellened fog dolgozni a hajhullás oka. A bőrgyógyász tud allergiavizsgálatot végezni, ha szükség van rá megfelelő sampont ajánlani vagy akár felírni receptre, vagy további vizsgálatokat javasolni.

Mindenesetre háromféle samponnal háromszor mosni elêg felesleges, ki fogja szárítani a hajadat és a fejbőrödet, és még több problémát okozhat.

2019. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy sampont mar kidobtam mert pattanasos lettem tole, es akkor kezdett el hullani. Nem hullott ennyire, mint most. Tehat, hiaba szedek ra vitamint az se segit mar. De elsosorban veszek ra hajhullas ellen szeszt es sampont, aztan majd meglatom.
2019. okt. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!