Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt Póthaj eladásnál le...

Használt Póthaj eladásnál le kell újra kell tincseztetni eladás előtt?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm úgy csinálja, hogy újratincsezteti mielőtt eladja a póthaját, de mi van ha valaki máshogyan szeretné feltenni ? Akkor inkább vigye el ő és csináljtassa meg, mármint aki megveszi.

Gondoltam csak simán levágni a régi keratint a tetejéről (hajasok is így kezdik), csak így fent áll az esélye, hogy szét esik a copf. Vagy egyszerűen maradhat rajta a régi keratin ? (Itt ott foszlik)


2019. nov. 2. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már többször is adtam el póthajamat, soha nem nyúltam hozzá, nem tincseztettem újra (pontosan azért amit Te is írtál, lehet más technikára szeretnék felhasználni), mindig abban az állapotában hirdettem meg, ahogy leszedésre került, természetesen feltüntettem a leírásban, hogy újra tincsezést igényel! Mindig sikerült eladnom eddig és soha nem volt rá panasz. :)

2019. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!