Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás csak vizzel? Tényleg...

Mateszkapo2 kérdése:

Hajmosás csak vizzel? Tényleg jobb/egészség sebb?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Az első hónapban biztosan nehézkès lessz. Úgy mond hozzà kell szoknia a fejbőrödnek is. Lehet hogy korpàsodàs is előjön, viszont az a hozzà szokàs utàn el is múlik.

Egy ismerős család tagjai amúgy úgyan így mosnak hajat. És nem làtszik semmi különbség a hajukon. Szép hajuk van ès nem büdössek!

2019. nov. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam, nem is fogom, én nem hiszem hogy a port koszt zsírosodást a sima meleg víz eltunteti. A bőrre se elég a sima víz. De ha valaki tud valós tapasztalatot, engem is érdekelne.
2019. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy alkalommal próbáltam. Nem lesz tiszta az ember haja, egy hónapot pedig nem fogok várni retkes fejjel.
2019. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Összeállt zsíros tincsekbe, borzalmas.
2019. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zsírt nem oldja a víz. Meg a víz is szárít ha kívülről vizezed be magad,(a víz csak úgy hidratál ha iszod, vagy ha mellette olyan összetevő van ami segít a bőrbe juttatni) szóval balzsam is kellene mellé ugyan úgy. Szerintem érdemesebb egy gyengédebb sanponra váltani ami a fejbőrödnek is jó.
2019. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Claudiaaa válasza:
Nem próbáltam, de szerintem inkább próbáld ki a sima vízzel mosást + a természetes, házilag készített hajtisztítókat, pakolásokat. Természetesen ott is ellenőrizd, hogy amit készítesz, valóban jót tesz-e a hajadnak, mert a régi praktikák közt is van, amiről kiderült, hogy roncsolja a szervezetet (lásd pl. szódabikarbónával fogmosás).
2019. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!