Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tépett, fokozatos vagy lépcsőz...

Tépett, fokozatos vagy lépcsőzetes?

Figyelt kérdés

olyan a hajam mint itt,sztem lépcsőzetes:

[link]


na és ezt a felső sort akarom többé tenni,mármint hogy a legrövidebb a szememnél legyen,mondjuk.azt milyen vágással lehet elérni?úgy tudom h tépettel,de azzal az a baj h töredezetté teszi a hajat


2010. júl. 17. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is olyan hajam volt mint a képen és én is olyat csináltattam ami felül rövid és onnan fokozatosan hosszabbodik.

azt mondtam a fodrászomnak, hogy szeretnék olyan hajat ami felül rövidebb és fokozatosan hosszabbodik, és végéből nem akarok vágni tehát az alsó hossz maradjon(mell alá ér)

kérdezte hogy milyen legyen a legrövidebb, tehát felül. abban egyeztünk meg hogy kb olyan hosszúságú mint a fufrum(oldalfufru)

és levágta azóta tök jó^^szeretem:)

2010. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy vágási technika nem teszi töredezetté a hajat.
2010. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!