Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már jó ideje szeretnék egy hajvitamint vásárolni. Most találkoztam a dm-es gesunde plus vitaminnal. Ilyet is olyat is hallottam róla de az ára mindenképp szimpatikus. Nektek bevált? Ha nem melyiket ajánlanátok?

2019. nov. 8. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én ezt szedem, még csak fél doboznyit szedtem be, szóval annyira nem tudok róla nyilatkozni, de szerintem nem érdemes többet költeni hajvitaminra. Sörélesztőt is szedtem korábban, az nekem nagyon bevált, szebb lett a hajam tőle és gyorsan is nőtt, a Rossmannban vettem 300 db-os kiszerelésben kb 1000 ft-ért, szóval nem drága, csak abból napi 3-at kell bevenni, ebből meg napi 1-et és kb ugyanaz a vitamin tartalma. Szóval szerintem vedd meg, ajánlom.
2019. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!