Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Melyiket válasszam?

Sziasztok! Már jó ideje szeretnék egy hajvitamint vásárolni. Most találkoztam a dm-es gesunde plus vitaminnal. Ilyet is olyat is hallottam róla de az ára mindenképp szimpatikus. Nektek bevált? Ha nem melyiket ajánlanátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, hajápolás

nov. 8. 20:03  Privát üzenet  

A válasz
Szia, én ezt szedem, még csak fél doboznyit szedtem be, szóval annyira nem tudok róla nyilatkozni, de szerintem nem érdemes többet költeni hajvitaminra. Sörélesztőt is szedtem korábban, az nekem nagyon bevált, szebb lett a hajam tőle és gyorsan is nőtt, a Rossmannban vettem 300 db-os kiszerelésben kb 1000 ft-ért, szóval nem drága, csak abból napi 3-at kell bevenni, ebből meg napi 1-et és kb ugyanaz a vitamin tartalma. Szóval szerintem vedd meg, ajánlom.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 8. 20:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan és hol válasszam el a hajamat? Elől van forgóm és sehol sem lehet rendesen elválasztani
Melyik fésűt vagy hajkefét válasszam, ami NEM roncsolja a hajat?
Biztonsági borotva. Melyiket válasszam? Mühle R89 vagy DE89 Edwin Jagger?
L oreal Majirel hjfestekhez melyik oxyt valasszam?
Melyik a jobb melyiket válasszam 2 fodrász ajánlása közül wella color touch vagy igora royal festék?
Szerintetek mlyik hajolajat valasszam a ketto kozul?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!