Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A hidratálókrémet mikor kell használni? Tonik után mennyivel?

nov. 8. 22:17  Privát üzenet  

A válasz
Rögtön utána:)

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfi vagyok és nagyon vékonynak tűnik szemöldököm. Mit tehetek? Jellegtelen az arcom így. Egyszer kihúzta a barátnőm és hihetetlen mennyire jobban néztem ki, mennyivel...
Be merjem festeni 1. 0-ás, azaz teljesen fekete hajfestékkel a hajam? Fél éve 2. 0-val festem, ez feketés barna. Mennyivel roncsolná jobban az igazi fekete mint a feketés barna?
A meleggyanta mennyivel fájdalmasabb, mint a hideggyanta? És melyik az olcsóbb?
A hidratálókrémet és testápolót tényleg vizes kézzel ajánlott felkenni a bőrre?
Intim gyanta után nektek mennyivel múlik el a pirosság?
Ricionusolajtól tényleg gyorsabba nő a szakáll? mennyivel nő gyorsabban mint természetesen?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!