Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga hajból, normál szőke?

Sárga hajból, normál szőke?

Figyelt kérdés

Már a második fodrászt "végeztem ki". Amint elkèszül a hajam, csodaszép hamvas szőke, aztán eltelik két hét és olyan a hajam, mintha lenne 5 cm lenövés, majd egy 5 cm ocsmány, sárgás-vöröses réteg és csak aztán a normál színű szőke.

Alapjáraton szőkésbarna a hajam, kb egy évvel ezelöttig nem is volt gond, magamnak festettem, aztán egyszer csak elkezdett ilyen csúnyán lenőni. Befestettem magamnak 2-3 hétig jó volt, 2 hónap után újra megpróbáltam a végén ugyanez. Gondoltam oké nem kísérletezem, elmegyek szakemberhez. Így se lett jobb, rendben legyen egy másik. És most van az, hogy itt ülök elkeseredve, mert a második óta is eltelt kb 3 hét és ugyanez az igénytelen lenövés jelentkezett.

Mitől lehet ez? Olyan mintha a hajam ledobná a festéket vagy nem tudom. Hormonok? A B4 festékeltávolító segítene?



2019. nov. 11. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mivel a hamvas árnyalatú haj csak addig marad hamvas ameddig használsz hamvasító sampont.
2019. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ledobja, mivel szőkítve van, ezért kell hamvasító samponnal mosni! Az a sárgaságot teljes mértékben kiüti, még a legolcsóbb schauma is jó. A sárgás-vöröses réteg a tövednél meg szerintem az lehet hogy "átmenetet" csinált felülre a fodrász, nem szívta le teljesen szőkére és ráfest hamvassal, csak ugye azzal az a gond hogy a vöröset a hamvasító sampon nem üti ki, így ha kopik a festék az valóban igénytelen lesz... azt egybe kéne hozni a hajad többi részével és akkor a hamvasítóval meg tudnád tartani a színt az egész hajadon. A B4 amúgy nem a te hajadra való, az túl sötét festék kiszedésére van, nálad pont az a gond hogy a tövénél még világosabbra kéne szívni.
2019. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igaz, ami igaz, hamvasító sampont jó ideje nem használtam. Azt gondoltam, azok nem igazán használnak.
2019. nov. 11. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon klassz találmány. Nekem is mindig csibesárga volt a hajam. Aztán tettem egy próbát a hamvasító samponnal. Utána mindenki dicsérte a hajamat hogy milyen szép szőke.
2019. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!