Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM-be lehet kapni derma rollert?

DM-be lehet kapni derma rollert?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Derma rollerte ne vegyél otthoni hasznàlatra!!

Nem tudod rendesen sterilizàlni és a bőrödet se tudod jól fertőtleníteni.

Illetve nem ismeres a helyes hasznàlatàt sem. Ezért tobb bajt okozhatsz, mint azt hinnèd.

Drogeriàkban nem nagyon àrulnak derma rollert, nem vèletlenűl!!!

2019. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis honnan szeded ezeket? Nem kell 200 iQ egy ilyen egyszerű eszköz használatához a sterilizálás/fertőtlenítés részt meg nem is értem. Egyébként .5mm-es tűhosszúságúra lenne szükségem ami sokkal rövidebb mint az átlagos bőrgyögyászatban használt modelleké.
2019. nov. 12. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Honnan szedem ezeket?

Szerintem több közöm van hozzà, mint neked!

Nem egy tanfolyamon, és bemutatón vettem részt.

Több okom is van, hogy miért nem ajànlom egy hozzànemertőnek.

Nem ismered a javallatait, ellenjavallatait.

A derma rolleres kezelés a bőrgyógyászat és a kozmetika hatàrterületén mozgó eljàrás. Alkalmazàsukhoz megfelelő szakmai felkèszültséget és gyakorlatot igènyel, kötelező tanfolyamokról nem is beszélve!

A derma rolleres kezelés során mikrósérülések keletkeznek, vérrel jàró művel, fokozott a fertőzésveszély.

A kezelési protokolja első helyén àll, hogy minden lépès előtt és utàn fertőtleníteni kell a bőrt és az eszközt.

2019. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Forró víz vagy alkohol használat előtt és után és már sterilizálva is van...wau. .5 mm-en csak bepirosodik a bőr de vérzéssel nem kell számolni ha helyesen használod. (Bár ezt neked úgy is tudnod kéne). Otthoni használatra teljesen bizronságos. Ami azt illeti már vásároltam is egyet és kipróbáltam. Az a 7-8 angol nyelvű videó amit a témában megnéztem ha nem sértelek meg hasznosabbnak tűnik mint a te előadásaid voltak.
2019. nov. 14. 17:43
 5/5 anonim válasza:
Járhat vérzéssel, de a 0.5mm tűvel nem gyakori. :) Kissé heves az előző válaszoló, viszont tényleg nagyon fontos az eszköz megfelelő fertőtlenítése és tisztítása. Akinek pedig ez nem egyértelmű, a dermarollert soha nem szabad közösen használni mással, még akkor sem, ha az fertőtlenítve lett. Az 1mm tűnél nem ajánlok nagyobbat otthoni használatra, mivel ott már fontosnak érzem, hogy szakember csinálja a kezelést tiszta környezetben. Az 1mm tűt is testre való használatra ajánlom csak, ha otthon kezdené el valaki(narancsbőr, striák, pattanás utáni hegek stb.),viszont arcra is csak 0.5 tűt ajánlanék azoknak akik otthon kipróbálnák.
2020. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!