Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom nagyon elcseszte...

A fodrászom nagyon elcseszte a hajam és nagyon kicsi let más szóval kopasz és hétfőn suli de félek elmeni mert röhögni és szekalni fognak micsináljak? Fiú vagyok! 😭

Figyelt kérdés
a fodrászom nagyon elcseszte a hajam és nagyon kicsi let más szóval kopasz és hétfőn suli de félek elmeni mert röhögni és szekálni fognak micsináljak?! 😭 Fiú vagyok
2019. nov. 14. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, kopaszra kérted, kopaszra vágta, most meg nem tetszik... Hamar visszanő. De egy tipp, ha te úgy mész be, hogy jaaaj, de gáz a fejem, akkor tuti az lesz, amit írtál, ha viszont azt kamuzod, hogy te eut ilyenre ia akartad és szerinted baromi jól néz ki, akkor nem fognak tudni mit kezdeni a helyzettel, csak tartanod kell magad a sztorihoz, hogy márpedig neked mennyire tetszik.
2019. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy fogadásból vágattad le. 1-2 hét, és megnő.
2019. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg amikor nagy hajam volt mota nekem egy lány hogy lehec ijen csúnya én nem nagyon tudok ezen tulepni mert a lelkemet banota meg bantoták meg*nagyon szarul esett na és most majd mit fog mondani ere? Jobb dolog lenne ha nem menék suliba de akkor még a gyámhatóság stb és ezért én nem akarnám bajba keríteni a szulejimet
2019. nov. 14. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg megtanulsz helyesen írni és vesszővel elválasztani a mondanivalódat, addigra a hajad is kinő.
2019. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hajadnál sokkal gázabb a helyesírásod.
2019. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le simára a maradékot is, aztán aki beszól a suliban emiatt, annak vágj vissza azzal, hogy bezzeg ő nem merné ezt megcsinálni.
2019. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!