Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajfestés fekete...

Otthoni hajfestés fekete hajfestékkel. Be mernétek vállalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évek óta magamnak festem a hajam, voltam már barna, vörös, szőke stb.. de fekete még nem. Arra gondoltam, hogy mivel a jelenlegi hajszínem közel áll a feketéhez, befesteném itthon magamnak (mivel nincs nagy eltérés a színben, foltos sem lenne). Ti nem félnétek, hogy a fürdőszobában minden fekete lesz? Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata írhat nyugodtan. :) Köszi a válaszokat!

2019. nov. 16. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én barnára festem magamnak. Nem szoktam semmit se összekenni. Van egy pólóm, amit csak hajfestésnél húzok fel, és az nem baj, ha festékes lesz.
2019. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csináltam pár éve. Nem fröcsköli azért annyira tele az ember az egész fürdőszobát közben :) Annyi a titok, hogy minél előbb le kell mosni mindenhonnan, ne álljon a festék a hajadon kívül sehol. (meg nekem anno a kesztyű ellenére végigfolyt a karomon, és fekete lett egy csíkban az alkarom - erre figyelj oda, mert ez nem szexi. :D)
2019. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, én a festéket a hajamra kenem, és nem rázom a fejem kutyamód.
2019. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A domestos eltünteti
2019. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Évekig festettem feketére, nyom nélkül mindig el tudtam takarítani magam után, nem vészes
2019. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 milyen hajfestéket használtál?
2019. nov. 18. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Palette, Syoss,Garnier, Loreal ezeket. Kékes feketét. Palette nekem hamar kopott, Syosstól sebes lett a fejbőröm, Garnier és Loreal jók voltak. Érzékeny bőröm van.
2019. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már lassan egy éve nem festem mert minden festés után nagyon hullott a hajam.
2019. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két havonta festettem
2019. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hali mi barátnőmmel egymásnak festettük 0 szakértelemmel, otthon, nagyon jól sikerült, szerintem nekiállhatsz otthon, csak vigyàzz mert a bőröd és a bútorokat is nagyon megfogja. Loreal és Schwarzkopf (azonbelül nemtudom, hogy milyen) festékeket használtunk, a Loreal jobb szerintem.
2020. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!