Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér vagyok sajnos....

Nagyon fehér vagyok sajnos. Szeretnék egy olyan közép barna árnyalatú bőrt magamnak A nap nem fog meg csak leéget. Kb. mennyi idő után lenne közép barna a szoláriumtól? Tudom, hogy nem egészséges de szeretnék barnulni, mert így azt hiszik beteg vok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

uv mentes barnító szalonba menj

kiválaszthatod a színt is elvileg.

2010. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vok ezzel,mint Te!

De engem a szoli sem fog meg egyszerűen!Senki nem érti,miért...Teljesen mindegy,mennyi időre maradok bent!

2010. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te látod-e itt ezt a ratyi google hirdetést,valami Tantowel kendő,ami "egészséges" barnaságot ad.Vagy vannak a fújós technikák is,amikor rádfújják a színt.

Amúgy meg irigyellek,mindennél jobban szeretnék hófehér lenni,az olyan elegáns.Tudtad,hogy régen a fehérség az előkelőség szimbóluma volt?Mivel a parasztok földeken dolgoztak,ők lebarnultak,az előkelőknek viszont minél fehérebbnek kellett lenniük.Ez mutatta,hogy őket soha nem éri nap,mivel nem kell dolgozniuk:)

És a fehér bőrt sokkal szebbet sminkelni,mint a napbarnítottat.

[link]

2010. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is fehér bőrű vagyok, régebben engem is idegesített h csak leégek aztán lehámlik és megint fehér lettem, de soha nem mentem szoláriumba és nem is fogok. Most már nem érdekel, h ki mit mond (napjában legalább 3-an vagy többen megszólnak érte, de szinte ugyanazok az emberek). Nekem ez így jó legalább nem vagyok olyan mint a többi mintha vmi gyártószalagról leszaladtak volna mindegyik olyan egyforma agyonszolizott/agyonnapozott/agyonbarnítózott. De lehet h ezt csak én gondolom így. Mindenesetre a helyedben én előnyömre fordítanám:)
2010. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előttem szólóaknak igaza van. Akinek jól áll a fehérség nagyon szerencsés, sajna én sötét hajú sötét szemű vagyok engem nagyon sápaszt :(. Am az uv-mentes barnítót nem ajánlom, foltosan kopik. Ilcsi napozó krém sztem ami neked jó lenne, a gond csak az h drága, de az a jó benne h az uv-a sugarakat átengedi a bőrödön amik barnítanak, míg az uv-b és uv-c sugarakat felfogja amik a leégést és a rákot okozhatják. Ha érdekel mesélhetek még róla.
2010. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utcsó,szerintem meg a sötét hajú,szeműeknek még jobban áll a fehérség.

[link]

2010. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is fehér vagyok. Mellette sötétbarna hajam van :D Amúgy engem is nagyon sok ideig zavart, és próbáltam küzdeni ellene. (szolárium, önbarnítók, stb) De mostmár elfogadtam a színemet, és szerintem a mai világban különleges ha valaki fehér a sok agyonszolizott mellett :S
2010. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Igazából azért zavar mert a kórházban mikor voltam elkezdtek vizsgálgatni hogy tuti van valami baj:S Ráadásul szeplős is vagyok amit ki nem állok.A szoli is előhozná mégjobban úgy mint a nap?
2010. júl. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!