Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösen fogja meg a festék a...

Vörösen fogja meg a festék a hajam. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van amit egy időben elkezdtem melíroztatni,aztán vissza akartam térni a barnához .A szőke tincseket szépen megfogja a festék viszont az eredeti hajszínem vöröses árnyalatot kap tőle,mint kiderült a sok pigment miatt.Otthon festettem barnára,fodrász ajánlott festéket,de nem vált be .Érdemes fodrásszal kevertetni festéket?Ő el tudná tűntetni ezt a vörös hatást?
2019. nov. 19. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Alfaparf esetleg? Fodrászkellékesnél lehet kapni, már amelyik forgalmazza a márkát vagy netről rendelni, vagy fodrásszal megcsináltatni. De Palette is eltünteti, viszont azok nagyon sötétek. Pl. nekem anno a sötétszőke, ami a képen világosbarna volt, na az szinte fekete lett. Legfeljebb teljesen leszőkíteni a hajad és arra festék vagy Color B4 hajfesték eltávolító.
2019. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!