Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ennyi hajtörés...

Szerintetek ennyi hajtörés mellett tud nőni a haj? Nektek mennyire törik? *Kép*

Figyelt kérdés
Mindjárt küldök képet most mennyire törik, azóta picit vágattam de még kell belőle csak apránként szeretném. Így tud nőni vagy semmiképp ha most így törik?
2019. nov. 29. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
2019. nov. 29. 14:18
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez sok?
2019. nov. 29. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már kicsit rossz :/ Ha nem szeretnél vágatni nagyon, akkor vitaminokat kéne szedned, és külsőleg is kéne táplálni a hajat, de ahogy látom a szőke törte meg ennyire a hajad igaz? Akkor Kallosplex kötéserősítőt ki kéne próbálnod. (Fodrászkellékesnél pár száz ft. max 1000. És sokan csak úgy hajpakolásnak használják nem festékhez.) Ha mindenképp zavar ez a töredezés érdemesebb lenne a tényleg letört részeket levágatni, csak irtó soká nő meg. Nekem is volt áll alá érő és annyira eltört, hogy ahol megállt a lapos vékony fésű ott le lett vágva, így az a 10-15 centis töredezéstől megszabadultam és durván fél év volt, mire újra megnőtt... De hallottam már fodrásztól, hogy ha nincs levágva a letört, leégett rész, akkor felfele megy tovább a töredezés. Érdemes kicsiket mindig vágni, ha nem akarsz rövid hajat, de igazából jobb lenne egy nagyobb vágás. Ápolni sok mindennel lehet ugye vitaminok, van pl. a DM-ben saját márkás hajvitamin olcsó és sokaknak beválik. Ricinus olaj is segít, de túlzásba a haj olajozását sem szabad vinni.
2019. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!