Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok tényleg szárazon...

Lányok tényleg szárazon borotválkoztok?

Figyelt kérdés

én fiú vok, és ugytudom a borotválkozás alapszabálya az hogy valamivel síkosítsuk bőrünket ( tusfürdő borotvahab-zselé stb) . erre több csaj aztmondta h szárazon is borotválkoznak...

most még lábon nem olyan érzékeny a bőr, de intim területen tuti kipattognak, nem?


2010. júl. 19. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

hát én szárazon nem csinálom, mert felsérti a felső hámréteget, és az látszik, főleg lábon, és csúnya.

L/17

2010. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
aki szárazon borotvál, annak elment az esze.persze, hogy kipattog.nekem pl érzékeny a bőrőm ezért,mindig nedvesen, csúszósan borotválom azokat a bizonyos helyeket!
2010. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

soha!

16L

2010. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az bolond aki szárazon csinálja.Igaz, én se használok habot vagy tusfürdőt,csak vizet de az kell.
2010. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hónaljon nem olyan gáz sztem szárazon, de énis habbal szoktam.
2010. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

Hogy lehet a hónaljat borotválni?:O Hozzá nem nyúlnék borotvával. Bár van olyan ismerősöm, aki a bajszát is borotválja -.-" --> lány.

Szemöldök, bajusz, hónalj részemről szigorúan gyantával.

Láb, kéz...hát arra elég sok gyanta kell, ami drága...gondolom sokan ezért borotválják. Én is borotválom, de eszembe se jutna szárazon. na jó...tegnap nekiálltam szárazon. De akkor se teljesen: előtte bekentem Garnier vízmegkötő testápolóval. Ha szárazon borotválod, kipattog, esetleg szőrbenövés is lehetséges, illetve nagyon száraz és pikkelyes lesz a bőröd.Mint aki nem is fogyaszt vizet. Egyébként borotvahabbad, borotvagéllel célszerű.

2010. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én tusfürdővel szoktam...
2010. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sosem borotválom szárazon...
2010. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én borotvagélt használok
2010. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tusfürdővel víz mellett szedem le mindíg a szőrt,bárhonnan is,nagyon fáj-viszket főlleg ilyen napos időben,ha simán csinállom.

Vivi

2010. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!