Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testradírozáshoz megfelel egy...

Tamarakira kérdése:

Testradírozáshoz megfelel egy sima tusfürdő amibe cukrot vagy tengeri sót teszek?

Figyelt kérdés
Volt olyan tusfürdőm amibe kis szemcsék segítettek az elhalt bört hatékonyan leszedni és arra gondoltam ezt egy sima tusfürdő is tudná-e ha cukor, só szemcséket keverek bele?

#fürdő #tusfürdő #testradír #házi testradír
2019. dec. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy durvább fürdőszivacs elég és valaki aki lesikál téged a kádban. Nem kell semmit tenni a tusfürdőbe.
2019. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sót ne, az magyon szárít. Cukor vagy kávézac tökéltes csak a dekoltázs-nyak-arc részeket hagyd ki, ott túl finom a bőr ehezm
2019. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méz+cukor, vagy kávézacc tökéletes, nem kell a tusfürdőbe semmit keverni.
2019. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno csináltam, de a sima kristálycukor nagyon hamar megolvadt radírozás közben. A bolti termékekben valószínűleg nagyobb, durvább szemű cukor van. Azokkal nincs ilyen problémám.
2019. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!