Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítésnél megégett a...

Hajszőkítésnél megégett a fejbőröm. Ez így mennyire okéss?

Figyelt kérdés
Szombaton festették a szőke hajamat, és előtte leszívták. Csípett nagyon a szőkítő és a hajfesték is, viszont ma vettem észre, hogy oldalt a fülem mellett 3-4 db 2x3-as foltokban sebes a fejbőröm. Annyi még, hogy oldalt kb. 0,7 cm a hajam, felül 4-5 cm. Basic Férfi frizura. Allergiás vagyok rá? Vagy ez normális ilyen rövid hajnál?

2019. dec. 10. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, leszíváskor fennáll a veszély, hogy egy ügyetlen fodrász megégeti a fejbőrödet és a hajadat. Feltételezem, hogyha a fejbőröd sérült, akkor a hajad is "megégett", ott is maradt nyoma a leszívásnak. Ügyes fodrászok tudják úgy keverni az anyagot, hogy ne égessen. Plusz van arra védőanyag is erre az esetre, amit hozzá tudnak keverni leszíváskor, és védi a haj szerkezetét. Az mondjuk plusz pénz. Nekem az plusz 3ezerbe került 2 hete. Viszont teljesen más tapintása lett a hajamnak. (Nem tudom a nevét, p betűvel kezdődik)
2019. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz. :)
2019. dec. 10. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!