Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót/hajegyenesít...

Milyen hajvasalót/hajegyenesítőt vegyek ami nem, vagy csak kicsit roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
A hajam eredetileg hullámos és száraz. Nem használnám túl sokszor az eszközt, csak néhány hetente. Ti mit ajánlotok? Lehetőleg minél kevesebb plusz dolgot szeretnék használi hozzá (pl.: hővédő, stb...)

2019. dec. 16. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én hajam totál egyenes, de bármit kenek rá egy pár hajsütéstől simán letörik.

Szerintem nincs olyan, hogy kicsit roncsolja a haját a hajvasaló. Egyik sem jobb a másiknál, csak pl az egyiknél tudod a hőfokot állítani, míg a másiknál nem.

2019. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig a hővédő nagyon sokat segít. Én most a meleglevegős hajformázókkal szemezek, elvileg olyan hatást lehet elérni vele mint amikor a fodrász beszárítja, csak én ahoz béna vagyok :D
2019. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha te mondod, akkor lehet tényleg érdemes kipróbálnom a hővédőt.
2019. dec. 16. 21:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok mondani egy számotokra bevált márkát vagy konkrét terméket is, aminek az ára nincs az egekben?
2019. dec. 16. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Syoss keratin heat 1600 körül van, ez kb fel évig volt elég. Ezt nagyon szerettem. Most egy isana tejes-mezes-vaninliás hővédő/áplolót használok ez 700forint körül van de a hővédő hatása szerintem nem a legjobb, viszont iszonyat sima és fényes lesz tőle a hajam.
2019. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan hajkefét, ami egyben hajszárító is. Nekem nagyon bevált. Régebben mindig vasaltam a hajam, most már inkább ezzel megszárítom és kész. Elöl nekem rövidebb a hajam, így egy picit igazítanom kell vasalóval, de nem sokat.

[link]

2019. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. dec. 18. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!