Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Boltokban ki lehet próbálni a...

Boltokban ki lehet próbálni a dezodorokat?

Figyelt kérdés
19f úgyhogy nem nagyon járok ilyen helyekre, ami dezodorom van azt is kaptam, de gondoltam inkább már magamnak intézem és valahogy ugye meg kell szagolni mit veszek. Nyilván nem arra gondolok hogy elkezdek vetkőzni a bolt közepén, hanem mondjuk ha a kezemre fújok egy keveset nem fognak szólni?

2019. dec. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Senki se szeretne olyat megvenni, amiből hiányzik a fele, mert mindenki próbálgatja.
2019. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Jobb helyeken van teszter, rosszabb helyeken meg nem kell vásárolni.
2019. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Hát én még nem láttam egy boltot vagy drogériát sem, ahol lenne dezodorból teszter.

És, ahogy az első írta, ha mindenki csak egy picit fúj, és nem veszi meg, akkor az már lehet egy mennyiség.

De szinte mindegyik férfi dezodornak van megfelelője tusfürdőben, a tusit meg megtudod szagolni.

2019. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Végtelenül paraszt dolog. Más meg azt vegye meg, amit egyesek kifújkálnak?
2019. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet kipróbalni. Ha lenne teszter, akkor se lenne jó ötlet. Kinek van gusztusa más izzadj hónaljához hozzá ért dezodort használni????!!

Nagyon fertőzés veszélyes lenne

2019. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Spay dezodorról van szó de mind1, ezen az alapon kinek van gusztusa felpróbálni a cipót amit 10 másik ember büdös lába járt végig előttem. Köszönöm azért.
2019. dec. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!