Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középszőkére szőkített hajon...

Középszőkére szőkített hajon használ a hamvasító sampon?

Figyelt kérdés
DM-es szőkítő spray-el világosítottam a hajam sötétbarnáról középszőkére, de elég sárga árnyalta lett. Van értelme világosított hajon használni hamvasító sampont, vagy az csak festett hajon működik? Vagy kéne még világosítani? Illetve Schwarzkopf live lila szinezőt is használtam rajta (így most ilyen érdekes vöröses színe van, nem egészen olyan, amilyenre számítottam xD). Nem tudom, befolyásolná e a hamvasítót, vagy valami, úgyhogy gondoltam megemlítem. ^^

2019. dec. 18. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha szőkíted a hajad, utána mindenképp be kellene festeni, nem úgy hagyni leszívva.
2019. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el fodrászhoz mielőtt bármi további lépést tennél.

A hamvasító sampon szürkésebb, és nem hiszem,hogy a sárga pigmenteket leküzdi.

Sötétbarna hajat egy lépésben nem tudsz világosítani, többször kell, és jó minőségű tartós hajfestékkel festeni (pl. Syoss).

Nekem bevált a 8-05 bézsszőke, és a PALETTE 9-1 hűvös bézsszőke.

Nem túl világos, tartós,természetes színű.

Érdemes rászánnod mert mire saját magad helyrehozod többe kerül.


Jelenleg a DM-ben vásárolható saját termékes szőke hajra való sampont és balzsamot használom.A hamvasítót nem ajánlották.

2019. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!