Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajfestés Budapesten...

Ombre hajfestés Budapesten nem horror áron?

Figyelt kérdés
Tudok ajánlani jó fodrászatot, ahol tudnak szépen ombret festeni (kicsit extrémebb szín pl: kék, lila) és nem kérnek el érte kisebb vagyont? Félhosszú a hajam és szerintem nem ér meg 20-25ezer forintot, mint ahogy egyes helyeken elkérnének...

2019. dec. 20. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az extrémebb színek azért drágábbak, mert ahhoz szívni kell a hajat, kétszer annyi idő és munka.
2019. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 20-25 ezer teljesen reális. Ahhoz, hogy igazi kék, lila legyen a haj, szinte fehérre kell leszívni, ami lehet, hogy kétszeres szivatás, kétszeres idő, kétszeres anyag, plusz akkor maga a szín, ami ugyanúgy anyag és idő. Ha tőfestést is szeretnél, mondjuk padlizsánból induljon a lila vagy feketéből a kèk, akkor az is plusz. És akkor a vágás, igazítás, szárítás is ott van. Több órás munka. Meg a félhosszú sem mond semmit. Nekem is félhosszú, viszont kevés, 5 perc alatt megszárítom.

Ha szerinted nem éri meg, akkor csináld magadnak!

Egy fodrász

2019. dec. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nagy munka..25 reális fodrasz vagyok 12-15 egy sima festés
2019. dec. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!